Çağrı Merkezi: +90532 479 87 05

Teslimat ve İade

1-      KARGO VE TESLİMAT

Sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişlerde kargolar ücretsizdir. Siparişiniz verdiğiniz tarihten itibaren 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişleriniz PTT Kargo ile belirttiğiniz teslimat adresine gönderilmektedir.


Siparişinizin takibini üyelik girişi yaptıktan sonra hesabım bölümünde bulunan siparişler kısmında görüntüleyebilirsiniz. Kargo takip numarası ile birlikte kargonun web sitesinden kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

2-  İADE POLİTİKASI VE PROSEDÜRLERİ

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri kullanılmaması, ürüne ve orijinal ambalajına zarar gelmemesi durumunda teslimat gerçekleştikten sonra 14 gün içerisinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

-  İADE ŞARTLARI

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Hediye verilen promosyon ürünlerde orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

-  İADE SÜRECİ

1.adım

İade yapılmadan önce, destek@mangalmarketi.com adresinden veya sitemizdeki mesaj bölümünden iade talebinizi bildirin. Bu bildirimi yaparken Sipariş numarasını bildirmeniz ve iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz.

2.adım

Ürünü size ulaşan irsaliye, fatura veya iade değişim kartı ile birlikte aşağıda belirtilen iade adresine ürünün kendisine ve ambalajına zarar gelmeyecek şekilde PTT kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. PTT kargo dışında bir kargo ile göndermeniz takdirde ücret sizin tarafınızdan ödenmek zorundadır.

Çok düşük bir ihtimal olsa da iade gönderdiğiniz ürün elimize ulaşmaması ihtimaline karşın kargo teslim tutanağını saklayınız. İhtiyaç duyulduğu takdirde ibraz etmeniz gerekecektir.

3.adım

Ürününüz iade merkezimize ulaştıktan sonra, iade onayı alınır. Bir sonraki iş gününde para iadesi gerçekleştirilir. Bankalara göre farklılık göstermekle birlikte bir hafta içerisinde paranız ödeme yaptığınız karta veya hesaba yansıtılmış olacaktır.